"מוזיקה בטבע" – תמונות וסרטונים מסדרת מופעים ומפגשי מוזיקה בגינה

בחודשים יוני ויולי 2022 יזמנו בגינה סדרת מופעים ומפגשי מוזיקה בשם "מוזיקה בטבע". התכנית מגוונת מאד וכוללת מופע של רביעית כלי קשת מחברי תזמורת הרחוב הירושלמית, מופע ג'אז עם הרכב Sandia, מופע מקהלת "הרמוניקה" עם להיטים מכל הזמנים, מופע של "גוד שבס" עם שירים אהובים מהביטלס עד אריק איינשטיין, קונצרט חליליות ומפגשי הרצאה עם ד"ר אורי לשמן ועם יעלה אביטל.

כל המופעים ומפגשי ההרצאה ללא תשלום וללא צורך להירשם מראש.

מפגש ראשון התקיים ב-18 ביוני עם יעלה אביטל, זמרת ומרצה באקדמיה למוזיקה בירושלים, שדברה על המוזיקה הקלאסית המערבית בסוף הרנסנס ותחילת הבארוק:

מפגש שני התקיים ביום שלישי, 21 ביוני, התקיים מופע ג'אז עם Sandia, הרכב פיוז'ן אתני. הנה סרטון מהמופע שצילם אלן, מפעילי הגינה:

ביום חמישי 23 ביוני ארחנו רביעית כלי קשת מתזמורת הרחוב הירושלמית שנגנה יצירות קלאסיות של מוצארט לצד עיבודים מקוריים של שירים אהובים. הנה סרטון ותמונות מהקונצרט:

מפגש רביעי בסדרה נערך ביום שני 27 ביוני עם מקהלת "הרמוניקה", מקהלה קהילתית שמתאמנת בגינה שלנו מדי שבוע. הנה סרטון ותמונות מהמופע:

המופעים הבאים במסגרת פרויקט "מוזיקה בטבע" יתקיימו ב-3 ביולי עם "גוד שבס", ביום חמישי 7 ביולי עם הרכב "חליליות הזמן" ובשבת 9 ביולי עם הרצאה של ד"ר אורי לשמן.

כתיבת תגובה

לפוסט הזה יש 2 תגובות

  1. בתיה פזי

    תודה על ארגון המופעים, על הקונצרטים הנהדרים, על הסרטונים היפים ועל הכיבוד הטעים!

    1. menahelgina

      בשמחה!