"מעודדים בשירים" את משפחות החטופים ואת כולנו

בימים אלה שבהם רבים בישראל זקוקים לעידוד ותמיכה, אנחנו שמחים להשיק אתר אינטרנט חדש בשם "מעודדים בשירים" שהוא יוזמה חברתית שנולדה מתוך פרויקט של "צלילי עידוד ותקווה" שאנחנו מפעילים בגינה בחודשים האחרונים. האתר מאפשר לשתף שירים ודברי עידוד אישיים כדי לחזק את בני משפחות החטופים, את תושבי הדרום והצפון, בני משפחה וחברים ואת כולנו. הוא גם מאפשר לנו להתעודד בעזרת שירים ומילות עידוד שישתפו באתר בני משפחה וחברים וגם אחרים שאנחנו לא מכירים.

איך מעלים לאתר "מעודדים בשירים" שירים ודברי עידוד

נכנסים לאתר "מעודדים בשירים" * לוחצים על כפתור "הוספת שיר ודברי עידוד" * מקבלים קוד בסלולרי המאפשר להעלות שירים * ממלאים שם פרטי ומשפחה ושם המדינה * משתפים שיר שבחרתם בעזרת הקישור ליוטיוב * מציינים למי השיר מוקדש * מוסיפים דברי עידוד וחיזוק אישיים * אפשר גם לשתף את השיר עם אחרים בפייסבוק, בווטסאפ או במייל.

האתר הוקם על ידי המיזם החברתי "מוזיקה ככלי לדיאלוג" שמובילים אמנון הרציג, אביעד מיתר וד"ר אורי לשמן, הרותם את כוחה של המוזיקה כדי לחזק דיאלוג, חיבור ותמיכה הדדית.

שתפו גם אחרים בשירים ובמילות העידוד שהקדשתם באתר "מעודדים בשירים" וגם בשירים ששיתפו אחרים ודיברו ללבכם – שתפו באימייל באמצעות האינטרנט וברשתות החברתיות: ווטסאפ, פייסבוק, אינסטרגם, אקס (לשעבר טוויטר).

ניתן לשתף שירים ודברי עידוד גם באנגלית כדי לאפשר גם לבני משפחה ואוהדי ישראל בחו"ל להקדיש שירים ומילים טובות לבני משפחה, חברים ולכולנו בישראל.

"מעודדים בשירים" הוא יותר מאתר אינטרנט, הוא מאפשר לכולנו ליצור יחד רשת של עידוד ותמיכה הדדית החוצה מגזרים, מגדרים וגילים. האתר ידידותי, זמין ונגיש ומאפשר לשתף בקלות שירים אהובים בצירוף מסרים מעודדים ומחזקים. 

אנחנו מזמינים את כולם, כולל אישי ציבור מובילים, להיות חלק ממהלך מעורר השראה, לשתף שירים ודברי עידוד עם בני משפחות החטופים, עם תושבי הדרום והצפון, עם בני משפחה וחברים ולהפיץ אותם גם למעגלים רחבים בישראל ובעולם דרך הרשתות החברתיות. בואו ניצור יחד רשת של תמיכה הדדית בישראל וגם מחוצה לה. 

והנה שיר שמתאים לשתף בו את כולנו:

כתיבת תגובה